ks. TOMASZ SZCZECIŃSKI – EGZORCYSTA, OPIEKUN WSPOLNOTY „MARANATHA”, PREZES KATOLICKIEGO STOWARZYSZENIA POMOCY RODZINIE „MARANA THA’ W OTMUCHOWIE (KIEROWNICTWO DUCHOWE, STAŁY KONFESJONAŁ, DORADZTWO RODZINNE)

LESŁAW NALEPA – TERAPEUTA UZALEŻNIEŃ, ANIMATOR WSPÓLNOTY „MARANATHA” (TERAPIA UZALEŻNIEŃ, MODLITWA UWOLNIENIA, DORADZTWO RODZINNE)

mgr  BEATA ZIOMEK – NAUCZYCIEL, PEDAGOG SZKOLNY, KURATOR SĄDOWY (DORADZTWO RODZINNE ,DORADZTWO W SYTUACJACH WYSTĘPOWANIA PROBLEMÓW WYCHOWAWCZYCH ORAZ KONFLIKTÓW Z PRAWEM)

mgr SŁAWOMIRA JANCZAR – NAUCZYCIEL Z WYKSZTAŁCENIEM TEOLOGICZNYM, MEDIATOR, ANIMATOR WSPÓLNOTY „MARANATHA” (KIEROWNICTWO DUCHOWE,  DORADZTWO  RODZINNE,  PROWADZENIE KURSÓW PRZEDMAŁŻEŃSKICH).

mgr ANDRZEJ ŁUKASIEWICZ – DYREKTOR SZKOŁY, NAUCZYCIEL, MEDIATOR , LIDER WSPÓLNOTY „MARANATHA” , Z-CA PREZESA KATOLICKIEGO STOWARZYSZENIA POMOCY RODZINIE „MARANA THA” W OTMUCHOWIE (DORADZTWO RODZINNE, MEDIATOR RODZINNY)

s.OLIWIA SĘKALSKA – BOROMEUSZKA, PSYCHOLOG Z WYKSZTAŁCENIA I PRAKTYKI. AKTUALNIE OD 4 LAT PRACUJE ZAWODOWO Z OSOBAMI DOROSŁYMI I STARSZYMI, POZA PRACĄ ANGAŻUJE SIĘ W PRACĘ Z MŁODZIEŻĄ.

MARIA MILEWSKA – PRZEWODNICZĄCA PARAFIALNEGO  ZESPOŁU CARITAS,  PRZYGOTOWANIE NARZECZONYCH DO SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA (PRZYGOTOWANIE DO ODPOWIEDZIALNEGO RODZICIELSTWA).