kspiotrW radością informujemy że w ramach działania poradni rodzinnej w Domu Miłosierdzia w każdy czwartek od godz. 20.00 do 21.00 i w każdą środę od 20.30 będzie można porozmawiać z kapłanem lub wypowiadać się do czego gorąco zachęcamy będzie czekał na Was ks. Piotr Kłonowski wikariusz Parafii św. Jana Ewangelistyw w Paczkowie. Zachęcamy i dziękujemy ks. Piotrowi za Jego gotowość służenia.

zaproszenieKochani zapraszamy Was do Adoracji Najświętszego Sakramentu w każdy poniedziałek od 19.00 do 21.00. W cichej adoracji możemy usłyszeć co do nas chce powiedzieć Pan.

Zapraszamy też Was każdego dnia od poniedziałku do niedzieli na godzinę 15.00 aby uczcić Miłosierdzie Boże w Godzinie Miłosierdzia.

Zapraszamy do fotogalerii ze Święta Miłosierdzia 2018. Link

plakat2Tydzień powielkanocny to szczególny czas, w którym czcimy tajemnicę Miłosierdzia Bożego. Chcemy więc okazać wdzięczność Bożemu Miłosierdziu za wszelkie łaski i jednocześnie chcemy w obfitości je wypraszać sobie.  Święto Miłosierdzia Bożego w przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy przeżywać z Ks. Biskupem Andrzejem Czają. O godz. 18.00 uroczysta Eucharystia, o 19.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie i uwielbienie.

Od godziny 17.00 można zwiedzać nasz Dom Miłosierdzia

Zapraszamy parafian i gości do udziału w tych uroczystościach.

Serdecznie zapraszamy na ewangelizacyjny kurs Emaus.

Jest to podstawowy kurs biblijny. Kurs jest wprowadzeniem w Biblię i pozwala rozmiłować się w Słowie Bożym jako Osobie. Uczy tego jak czytać Słowo Boże i czym ono jest dla każdego człowieka. Jest czasem spotkania z Jezusem Zmartwychwstałym, który chce swoją miłością i pokojem na nowo rozpalać zniechęcone i rozczarowane ludzkie serca. To czas dający możliwość pogłębienia relacji z Bogiem obecnym w Jego Słowie.

IMAG1446 KopiowanieTrzecie spotkanie już za nami. Ciągle nas przybywa - również młodzieży  - Chwałą Panu!!!.

Jezus - Zbawiciel i Pan to temat spotkania. Po "tygodniu grzechu" przychodzi czas na Zwycięstwo. Konferencję wygłosił nasz gość - o. Damian Piątkowiak - Proboszcz Parafii Matki Bożej Bolesnej w Nysie.