IMAG1369 KopiowaniePiątkowy wieczór to drugie spotkanie w ramach Seminarium Odnowy Wiary. Dziękujemy panu Bogu za ten czas, dziękujemy za naszego gościa - ks. Mateusza, dziękujemy za Was, którzy dopisaliście dziś jeszcze licznej. Szczególnie cieszymy się przyjęcia zaproszenia przez naszą młodzież. A wczorajszy temat to - GRZECH. Grzech czyli cytując może nie dosłownie ks. Mateusza to wymawianie zdania "Jezu nie ufam Tobie". Ale pamiętajmy, nasz Ojciec Niebieski mimo to kocha nas przeogromną miłością i czeka na nas, wciąż czeka......

Kochani zamieszczamy dla Was wersję elektroniczną naszego podręcznika. Można jego wersję w  PDF ściągnąć stąd [PODRĘCZNIK].

Więcej zdjęć w galerii zdjęć.

IMAG1359I rozpoczęło się... II Seminarium Odnowy Wiary w Domu Miłosierdzia już trwa. Pierwsze spotkanie za nami - rozważaliśmy o Miłości Boga. Konferencję wygłosił ks. Waldemar Chudala - proboszcz parafii (jeszcze;-)) Wójcice. Zapraszamy jeszcze niezdecydowanych na kolejny piątek 10 listopada na godzinę19.00 do Domu Miłosierdzia. Więcej zdjęć na naszym profilu Facebookowym.

seminarium

Serdecznie zapraszamy na Seminarium Odnowy Wiary, które rozpocznie się3 listopada o godzinie 19.30 w Domu Miłosierdzia na Rynku w Otmuchowie.

DSC03133Bogu Najwyższemu dzięki za wspaniały czas który przeżyliśmy w sobotę 9 września i wciąż przeżywamy - ubogaceni darami wracamy do codziennej pracy z jeszcze większym zapałem niż wcześniej. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w jakikolwiek sposób także przez modlitwę, w organizację jubileuszu 50 lecia istnienia Ruchu Odnowy w Duchu Świętym na poziomie naszej diecezji. W tym dniu dokonało się także poświęcenie Domu Parafialnego już jako Domu Miłosierdzia. Bóg Wam zapłać. Po raz kolejny z Bożą pomocą stanęliście na wysokości zadania. W galerii zdjęć zamieszczamy sporą ilość zdjęć z uroczystości.(autor K. Hrycko z Raciborza)

BIBLIAJuż 21 września o godz. 19.10 zapraszamy na Biblijne spotkania pod hasłem „Poznajemy Słowo”. Spotkania poprowadzi doktorant WTO ks. mgr-lic Damian Jurczak. Będą się odbywać w każdy trzeci czwartek miesiąca. W Domu Miłosierdzia, Rynek 39.

Jeśli chcesz doświadczyć Boga żywego, odnowić swoją wiarę i odkryć na nowo piękno i smak relacji z Jezusem to zapraszamy Cię na kurs „Nowe życie” do Otmuchowa. Kurs odbędzie się w terminie 20-22 październik w Domu Miłosierdzia, Rynek 38. Koszt to 140 zł z noclegiem i pełnym wyżywieniem. Dla osób nie korzystających z noclegu 90 zł. W kursie mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie. Przyjazd w piątek. Od godziny 17.00 do 18.00 funkcjonuje recepcja. Rozpoczynamy kolacją o godz. 18.00. Zakończenie kursu około godz. 13.00 w niedzielę. Trzeba zabrać ze sobą Pismo święte, ewentualnie notatnik. Wpłaty prosimy kierować na konto nr 68 8872 0003 0000 9605 2000 0010 z dopiskiem "Wpłata na kurs Nowe życie". Serdecznie zapraszamy.

{uniform form=2/}