Serdecznie zapraszamy na ewangelizacyjny kurs Emaus.

Jest to podstawowy kurs biblijny. Kurs jest wprowadzeniem w Biblię i pozwala rozmiłować się w Słowie Bożym jako Osobie. Uczy tego jak czytać Słowo Boże i czym ono jest dla każdego człowieka. Jest czasem spotkania z Jezusem Zmartwychwstałym, który chce swoją miłością i pokojem na nowo rozpalać zniechęcone i rozczarowane ludzkie serca. To czas dający możliwość pogłębienia relacji z Bogiem obecnym w Jego Słowie.

Uczestnik tego kursu może doświadczyć, czym powinno być w życiu człowieka Słowo Boże oraz jak skuteczne jest jego działanie. To czas rozpoznawania Jezusa jako Mesjasza zapowiadanego przez Stary Testament. Kurs umożliwia każdemu uczestnikowi rozpoznanie Chrystusa tak, jak dał się On rozpoznać uczniom z Emaus – w czasie Liturgii Słowa i Liturgii Eucharystii, aby mógł stać się świadkiem Boga żyjącego.

Kurs poprowadzi SNE św. Jacka pod przewodnictwem ks. Janusza Ryła. Prosimy o zapisy w przez formularz. Potwierdzeniem udziału w Kursie jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł lub całości czyli 150 zł.

Koszty: 150 zł (koszty organizacji, pełnego wyżywienia i noclegu) koszt bez noclegu to 100 zł.

Kurs rozpoczyna się w piątek o godz. 18.00. Planowane zakończenie w niedzielę ok. godz. 14.00.

Ofiarę za Kurs proszę  przekazać na konto

63 1600 1462 1831 4013 2000 0001

Adres: ul. Rynek 38, 48-385 Otmuchów

Z dopiskiem: dar na cele statutowe EMAUS

Kurs stanowi całość od piątku do niedzieli.  Nie przyjmujemy zgłoszeń na jeden lub dwa dni udziału.

Recepcja czynna jest od godziny 16.00. Bardzo prosimy o zabranie ze sobą Pisma Świętego Starego i Nowego Testamentu.

Uwaga!
Warunkiem udziału jest wcześniejsze przeżycie kursu Nowe Życie lub Seminarium Odnowy Wiary lub innych rekolekcji ewangelizacyjnych
.

Bardzo prosimy o wypełnienie wskazanych pól formularza. Tylko zgłoszenia poprzez ten formularz będą akceptowane.

Kreator formularzy by JoomlaShine